Legíny Art Bordo 880 NEBBIA

Legíny Art Bordo 880 NEBBIA

NOVINKA

NEBBIA IS ART Horúca novinka bláznivej ART kolekcie! Žiarivé, odvážne, umelecké, prepracované, funkčné, prevratné, žiadané!!!

54,99 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 17.12.2019

Výrobca: NEBBIA

Horúca novinka bláznivej ART kolekcie! Žiarivé, odvážne, umelecké, prepracované, funkčné, prevratné, žiadané!!! To sú slová, ktorými môžeme jednoducho opísať túto brutálnu novinku! Absolútne najodvážnejšia kolekcia od NEBBIE, ktorá bude trhať vešiaky v tvojom šatníku. Na vzhľade pracoval tým dizajnérov s najlepšími slovenskými bikini fitnesskami ako Sabina Pleváková a Timea Trajteľová! S novou kolekciou prichádza aj nový materíál s použitím našej FIT-PRO technológie pre ešte kvalitnejší a funkčnejší tréning! Legíny nie len do fitka!

NOS TÚTO NOVINKU AKO PRVÁ!!

ART kolekcia NEBBIA Ti okrem skvelého designu ponúka bezkonkurenčnú pohodlnosť. Poteší Ťa tiež svojou vynikajúcou funkčnosťou. Z produktov ART kolekcie NEBBIA sa môžeš tešiť dlhodobo, pretože sú vyrábané z nových a kvalitnejších materiálov technológiou FIT-PRO. Tvoje očakávania jednoducho splní po všetkých stránkach.

FIT-PRO TECHNOLOGY

Táto technológia je známa pre nový strih šitia, nové druhy materiálov a pre vysokú funkčnosť oblečenia pri každodenných tvrdých tréningoch. Odolnosť oblečenia je dosiahnutá použitím väčšieho množstva kvalitnejších nití a pružnejších materiálov. Oblečenie týmto získa pevnejšie švy a jeho životnosť sa predlžuje. Každý kúsok Ti sadne ako uliaty a zvýrazní všetky detaily Tvojho vypracovaného tela. Pre každý typ oblečenia (pre legíny, šortky, tričká a pod.) je využívaný špecifický pracovný postup šitia, aby si sa cítila maximálne pohodlne. NEBBIA sa stará o spokojnosť svojich zákazníkov a nič iné nie je dôležitejšie.

FIT-PRO technológia okrem toho ponúka novinky ako PUSH UP alebo riasenie na zadku, čím sa táto časť tela krásne zvýrazní.

NEBBIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info