Maltodextrín glukóza Kompava

 Maltodextrín glukóza Kompava

SKLADOM NOVINKA

KOMPAVA Maltodextrín je ideálny zdroj energie pre každý vyčerpaný organizmus. Vďaka svojim vlastnostiam nezaťažuje žalúdok a nespôsobuje zažívacie ťažkosti. Maltodextrín je vhodným zdrojom energie pri vytrvalostných a dlhodobých pretekoch pre maximálny výkon.

6,98 € s DPH

7,50 € s DPH Zľava 7%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 6.12.2019

Výrobca: Kompava

KOMPAVA Maltodextrín je špeciálna zmes zložených cukrov, ktoré sa štiepia na glukózu až v zažívacom trakte a tým nespôsobujú zažívacie ťažkosti. V správnom množstve a včas dodajú vyčerpanému organizmu potrebnú energiu pre dosiahnutie maximálneho výkonu.

Maltodextríny sú enzymaticky štiepené škroby, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nespôsobujú zažívacie ťažkosti, ako pri podávaní v rovnakom množstve Glukózu. Výhodou Maltodextrínu je že sa štiepi až v zažívacom trakte. Energetický obsah: 100 g maltodextrínu = 1 800 kJ
Úlohy KOMPAVA Maltodextrín:

ideálny zdroj energie pri fyzickej záťaži
nespôsobuje zažívacie ťažkosti
optimálne dopĺňa svalový glykogén - používa sa na posilnenie organizmu a doplnenie energie pri fyzickej a psychickej námahe

Maltodextrín je určený:

pre športovcov ako osobitný doplnok
pre fyzicky aktívnych ľudí na zvýšenie energetického príjmu
pre každý vyčerpaný organizmus
pre starších ľudí

Odporúčané dávkovanie:

30 g rozmiešať do 500 ml vody (2 rovno naplnené odmerky) Pred tréningom : 30 – 45 minút Počas tréningu : pridať do nápoja Pri vytrvalostnom výkone : použiť až v druhej polovici, prípadne počas prestávok Na regeneráciu po výkone : do 40 minút po výkone NEPOUŽÍVAŤ viac ako 50 g na jednu dávku !

Maltodextrín je možné tepelne aj chuťovo upravovať.

KOMPAVA Maltodextrín zloženie:

zmes zložených cukrov

Nutričné informácie:

obr.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Rozhodnutie ÚVZSR OHBBPKV/4113/2008/Ht
No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.
NO alergens – neobsahuje žiadne alergény

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info