Amino 2500 800 tabliet

Amino 2500 800 tabliet

SKLADOM

Výživový doplnok s obsahom nedenaturovaného vysokokvalitného srvátkového koncentrátu v tabletovej forme, zabezpečuje dobré zloženie esenciálnych aminokyselín. Má vysoký obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom, najmä leucínu. Suplementáciou Amino 2500 si zabezpečíte dostatočný príjem aminokyselín vždy presne, v správnom objeme a kvalite. Amino 2500 zabezpečuje maximálne využitie všetkých aminokyselín obsiahnutých v srvátkovom proteíne, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

72,54 € s DPH

78 € s DPH Zľava 7%

Skladové číslo: Amino 2500 800 tbl

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 2.12.2019

Výrobca: Kompava

Výživový doplnok Amino 2500 je čistý srvátkový proteínový produkt, ktorý je pomocou ultrafiltrácie koncentrovaný na obsah proteínov 80%. Vyrába sa priamo z mlieka, z kazeínovej srvátky, výsledkom čoho je čistá a neutrálna chuť a vôňa. Nízky stupeň denaturácie zabezpečuje dobré zloženie esenciálnych aminokyselín. Má vysoký obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom, najmä leucínu. Vysoko kvalitná srvátka v tabletovej forme Amino 2500, obsahuje rôzne bielkovinové mikrofrakcie, ktoré sú biologicky a nutrične vysoko aktívne. Esenciálne a neesenciálne aminokyseliny majú pozitívny vplyv na rast a udržanie svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie:
minimálne 3 – 5 tabliet denne v závislosti od náročnosti tréningu, telesnej hmotnosti a užívania iných proteínových doplnkov
dávky rozdeliť medzi jednotlivé jedlá, ihneď po tréningu a pred spaním
pre lepšie využite odporúčame prijímať súčasne s jedlom a s vitamínmi skupiny B.
Použitie:
Tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

Amino 2500 je určené:
pre športovcov (začiatočníkov aj pokročilých)
pre deti od 14 rokov

Zloženie:

Vyživové údaje

 

Tabulka 2

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 14 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote do 25 °C. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info