Leginy Supplex 809 - čierne

Leginy Supplex 809 - čierne

Leginy Supplex 809 - NOVÁ KOLEKCIA, NOVÝ FUNKČNÝ MATERIÁL, NOVÝ DESIGN, NOVÁ TECHNOLÓGIA

44,99 € s DPH

49,99 € s DPH Zľava 10%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 13.11.2019

Výrobca: NEBBIA

Nové legíny z najočakávanejšej Rough Kolekcie! Funkčný priliehavý materiál navrhnutý nielen na tréningy v posilke, ale aj crossfit, behanie a všetko, čo miluješ. Strih je špeciálne vytvorený s použitím FIT-PRO technológie pre ešte kvalitnejší a tvrdší tréning. Na oboch stranách je veľká výrazná dvojfarebná potlač, vďaka ktorej sa staneš neprehliadnuteľná! Nezabudni legíny zladiť s mini tielkom supplex 807.

Material: 82% polyamid 18% elastan

Čo je čarom FIT-PRO Technology?

Tento nový štýl šitia a použitia nových typov materiálov zaručí zákazníkovi našej značky, že produkty budú dokonale spĺňať jeho vysoké nároky na použiteľnosť pri pravideľnom hardcore tréningu! To vďaka pevnejším švom a zároveň použitím pružnejšieho materiálu. Základom je použitie veľkého množstva nití z ešte pevnejšieho a ľahšieho materiálu, ako boli používané doteraz. Produkt teda vďaka pružnosti materiálu nádherne zvýrazní línie Vášho dokonalého tela a pevnosť spojov materiálu zároveň zaručuje jeho trvácnosť.
FIT-PRO technology obsahuje okrem materiálov aj špecifické pracovné postupy šitia jednotlivých produktov, na základe ich presnejšieho určenia (například či ide o legíny alebo tričko), tak, aby trvácnosť produktu bola čo najdlhšia a zároveň sa naši zákazníci cítili v našich produktoch ako v bavlnke. Pre našu spoločnosť nie je nič dôležitejšie, ako zákaznícka spokojnosť s produktami našej značky. Preto sme do svojich kolekcií zaradili okrem FIT-PRO Technology aj vychytávky ako napríklad riasenie na zadku či PUSH UP zvýraznenie ženského zadočku v legínách.

odkaz

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Leginy Supplex 809 - žlté

  Leginy Supplex 809 - NOVÁ KOLEKCIA, NOVÝ FUNKČNÝ MATERIÁL, NOVÝ...

  44,99 € s DPH

  49,99 € s DPH Zľava 10%

  Dostupnosť: Skladom

 • Leginy Supplex 809 - ružové

  Leginy Supplex 809 - NOVÁ KOLEKCIA, NOVÝ FUNKČNÝ MATERIÁL, NOVÝ...

  44,99 € s DPH

  49,99 € s DPH Zľava 10%

  Dostupnosť: Skladom

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info